ADRES:

ul. Makuszyńskiego 21d,
34-500 Zakopane
(dojazd od ul. Za Cieszynianką)
Gabinet mieści się w „Willi Za Cieszynianką”

FAQ – czyli o co pacjenci pytają najczęściej

1. Czy mi to pomoże?

Pozytywna reakcja po zabiegu odczuwana jest zazwyczaj po upływie 24 do 48h od zabiegu. Mimo to część pacjentów już po samej terapii odczuwa zauważalną poprawę i rozluźnienie. Wszystko zależy od zdolności regeneracyjnej ciała oraz od ilości nagromadzonych blokad, dlatego też w niektórych przypadkach, kiedy ciało ma wiele obciążeń efekty będą widoczne dopiero po dwóch, trzech zabiegach.

2. Ilość potrzebnych terapii?

Każdy z nas jest jedyny w swoim rodzaju, dlatego też ilość potrzebnych zabiegów jest dostosowywana do każdego pacjenta indywidualnie i korygowana w zależności od przebiegu terapii. Czasami wystarczy jedna terapia, czasami potrzeba ich kilku.

3. Dla kogo?

Zabiegi nie mają ograniczeń wiekowych (nasze ciało tak samo funkcjonuje) dlatego też zapraszam tych młodszych jak i trochę starszych. Dzieci od chwili porodu do okresu dorastania dzięki usuwaniu nagromadzonych obciążeń mogą wzmocnić swoja odporność, trochę starsi pozbyć się nagromadzonego w czasie okresu pierwszych ważnych wyborów stresu. Przemęczeni pracą oraz problemami dzięki odciążeniu układu nerwowego odnajdą spokój. Z kolei osobom starszym polecam zabieg dla poprawy funkcjonowania stawów, kręgosłupa oraz podniesienia witalności.

 4. Jak to działa?

Wszystkie zabiegi i terapie wykorzystują naszą wrodzona zdolność do samo naprawy, która jest aktywowana po usunięciu obciążeń w postaci napięć zapisanych w ciele.

5. Jak wygląda pierwsza wizyta?

Pierwsza wizyta składa się z dwóch części. Pierwsza część to wywiad połączony z badaniem i diagnostyką mającą na celu dokładne rozpoznanie problemu pacjenta. Druga część to terapia dopasowana odpowiednio do  problemu.

6. Czy są potrzebne zdjęcia RTG, MRI, TK, wyniki badań itp?

Wszystkie dodatkowe informacje pozwalające na szybsze zlokalizowanie problemu są przydatne, jednak nie są konieczne do przeprowadzenia zabiegu.

7. Czy zabieg jest bezbolesny i bezpieczny?

Podczas terapii praca skupiona jest tylko na miękkich strukturach naszego ciała tzn. powięzie, mięśnie, ścięgna dzięki czemu zabieg jest bezbolesny oraz w 100% bezpieczny.

8. Czy po zabiegu mogę odczuwać jakieś negatywne skutki?

Większość pacjentów po zabiegu odczuwa rozluźnienie i poprawę nastroju. Mimo to  w dwóch pierwszych dobach po terapii istnieje prawdopodobieństwo lekkiego nasilenia objawów, oraz większej senności, pogorszonego samopoczucia. Jest to spowodowane reakcją organizmu na zachodzące zmiany w ciele i po 48h stan ten mija. Zaleca się w tym okresie pić dużo wody

9. Jak przygotować się do wizyty, zabiegu?

Wizyta jak i zabieg nie wymagają szczególnych przygotowań. Najlepiej nie jeść przed samym zabiegiem ok. 1h. Nie potrzeba również sportowej odzieży typu: dres, spodenki itp.

Badanie i diagnostyka przeprowadzane są w bieliźnie. Zabieg Mikrokinezyterapii, Terapii Wisceralnej, Kinezjologii stosowanejwykonywany jest w ubraniu, zabieg NST natomiast w bieliźnie ewentualnie lekkim ubraniu.

10. Po zabiegu.

Ze względu na zastosowaną technikę pracy mamy różne postępowania po terapii. Wspólnym ich mianownikiem jest zakaz spożywania alkoholu 48h po terapii. Picie dużej ilości czystej wody (może być gazowana) ok. 1,5l/24h (soki, napoje gazowane, herbatki, kawa, zioła nie są w to wliczane) oraz unikanie dużych wysiłków fizycznych.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania zadzwoń: +48 604 517 617 lub napisz: kontakt@caveo.pl.