Dowiedz się więcej o terapiach:

Mikrokinezyterapia

Mikrokinezyterapia jest stosunkowo młodą metodą pracy z ciałem (powstała w 1980r.) i całkowicie nowym podejściem jeżeli chodzi o Polskę. Mikrokinezyterapia powstała na bazie osteopatii i embriologii, a swoje miejsce znalazła tam, gdzie kończą się możliwości typowo manualnej pracy z ciałem. Po rozpoznaniu przyczyn napięć w ciele terapeuta stymuluje organizm do naprawy zablokowanych struktur. W praktyce napięte mięśnie czy ścigana ulegają rozluźnieniu, zablokowane narządy wracają do równowagi

Metoda NST

Metoda NST jest techniką manualną aplikowaną na mięśnie. Powstała w latach 90tych w Australii i od tego czasu wykorzystywana jest przez fizjoterapeutów na całym Świecie. Dzięki swojemu unikatowemu podejściu oraz działaniu na wielu płaszczyznach jest świetną metodą terapeutyczną w wielu problemach bólowych pacjentów. Dzięki pracy z całym ciałem efekty uzyskiwane w terapii są szybkie i długotrwałe.

Terapia Wisceralna

Napięcia i zaburzenia w funkcjonowaniu narządów wewnętrznych mają ogromny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu. Ogromna ilość połączeń powięziowych przeplatających nasze ciało odbiera nawet najmniejsze zmiany w ułożeniu i funkcjonowaniu organów. Za pomocą interakcji narząd – staw – strefa projekcyjna skóry, możemy szybko i trafnie określić przyczynę problemu pacjenta. Terapia na wielu poziomach daje szybsze i trwalsze efekty.

Kinezjologia Stosowana

Kinezjologia stosowana jest prostą techniką pozwalającą na określenie stanu zdrowia za pomocą testu mięśniowego. Dzięki  połączeniu pracy na mięśniach, meridianach, narządach, punktach neuronaczyniowych możemy w szybki i prosty sposób przywrócić organizm do równowagi podnosząc sprawność narządów i rozluźniając napięte mięśnie. Mało inwazyjna technika dotyku dla zdrowia pozwala w szybki sposób podnieść energie w narządach i przywrócić stan równowagi w ciele.

Sprawdź terminy i zarezerwuj wizytę